CLF5030NIT-2R2N-D
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CLF5030NIT-2R2N-D
JLCPCB Part #
C360378
Package
SMD,5.3x5mm
Description
2.2uH 3.1A 3.42A 30mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,5.3x5mm Power Inductors ROHS