MLG0603P1N5CT000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLG0603P1N5CT000
JLCPCB Part #
C76749
Package
0201
Description
1.5nH 10GHz 14@500MHz 30mΩ 800mA Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS