B43888A5106M000
MFR.Part #
B43888A5106M000
JLCPCB Part #
C1598200
Package
Plugin
Description
10uF 12.5mm 450V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS