MLG0603P1N3BTD25
MFR.Part #
MLG0603P1N3BTD25
JLCPCB Part #
C404539
Description
1.3nH 10GHz 14@500MHz 30mΩ 800mA AEC-Q200 Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS