B32673Z4334K000
MFR.Part #
B32673Z4334K000
JLCPCB Part #
C20344257
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 220V 330nF ±10% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS