MLG0402P3N8BT000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLG0402P3N8BT000
JLCPCB Part #
C2049636
Package
01005
Description
180mA 3.8nH 6GHz 770mΩ 8@500MHz 01005 Inductors (SMD) ROHS