B43547F2337M080
MFR.Part #
B43547F2337M080
JLCPCB Part #
C1605683
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.56A@100Hz 10mm 250V 280mΩ 3000hrs@105℃ 30mm 330uF ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS