MLF2012DR47MTD25
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLF2012DR47MTD25
JLCPCB Part #
C1330620
Package
0805
Description
160MHz 200mA 250mΩ 25@25MHz 470nH AEC-Q200 ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS