B43508A2687M60
MFR.Part #
B43508A2687M60
JLCPCB Part #
C1644466
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
200V 22mm 40mm 680uF ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS