MLF2012DR27KTD25
MFR.Part #
MLF2012DR27KTD25
JLCPCB Part #
C404456
Description
180mΩ 20@25MHz 250MHz 250mA 270nH AEC-Q200 Multilayer inductor ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS