MLF2012DR22MTD25
MFR.Part #
MLF2012DR22MTD25
JLCPCB Part #
C7230494
Description
20@25MHz 220nH 250MHz 250mA 300mΩ AEC-Q200 ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS