MHQ1005P5N6CT000
MFR.Part #
MHQ1005P5N6CT000
JLCPCB Part #
C2050782
Description
100mΩ 23@250MHz 4.5GHz 5.6nH 800mA Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS