MLF2012DR18KTD25
MFR.Part #
MLF2012DR18KTD25
JLCPCB Part #
C404454
Description
150mΩ 180nH 20@25MHz 280MHz 300mA AEC-Q200 ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS