MLF2012D68NMTD25
MFR.Part #
MLF2012D68NMTD25
JLCPCB Part #
C404449
Description
15@50MHz 300mA 500MHz 68nH 80mΩ AEC-Q200 Multilayer inductor ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS