B32676G8685K000
MFR.Part #
B32676G8685K000
JLCPCB Part #
C6508994
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 6.8uF 875V ±10% Plugin,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS