MLF2012D47NMTD25
MFR.Part #
MLF2012D47NMTD25
JLCPCB Part #
C404448
Description
15@50MHz 300mA 47nH 50mΩ 550MHz AEC-Q200 ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS