MLF1608A4R7JTD25
MFR.Part #
MLF1608A4R7JTD25
JLCPCB Part #
C404527
Description
30mA 35@10MHz 4.7uH 55MHz 750mΩ AEC-Q200 Multilayer inductor ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS