MLF2012A3R3JTD25
MFR.Part #
MLF2012A3R3JTD25
JLCPCB Part #
C404442
Description
280mΩ 3.3uH 50mA 70@10MHz 90MHz Multilayer inductor ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS