LGJ7045TC-1R0N-D
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
LGJ7045TC-1R0N-D
JLCPCB Part #
C3224370
Package
SMD,7.2x6.9mm
Description
1uH 5.2A 8.9A 9.6mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,7.2x6.9mm Power Inductors ROHS