MLF2012A2R2MT000
MFR.Part #
MLF2012A2R2MT000
JLCPCB Part #
C2044078
Description
2.2uH 220mΩ 45@10MHz 50mA 80MHz ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS