MLF2012A2R2KTD25
MFR.Part #
MLF2012A2R2KTD25
JLCPCB Part #
C404467
Description
2.2uH 220mΩ 45@10MHz 50mA 80MHz AEC-Q200 ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS