FG11X7R1H106KRT00
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
FG11X7R1H106KRT00
JLCPCB Part #
C1643328
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
10uF 2.5mm 50V X7R ±10% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS