MLF2012A2R2JTD25
MFR.Part #
MLF2012A2R2JTD25
JLCPCB Part #
C404440
Description
2.2uH 220mΩ 45@10MHz 50mA 80MHz AEC-Q200 Multilayer inductor ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS