B41888C5827M000
MFR.Part #
B41888C5827M000
JLCPCB Part #
C1597532
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 10mm 25V 46mΩ 5mm 7000hrs@105℃ 820uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS