MLF2012A1R5KT000
MFR.Part #
MLF2012A1R5KT000
JLCPCB Part #
C275368
Description
1.5uH 100MHz 180mΩ 45@10MHz 80mA ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS