MLF2012A1R5JTD25
MFR.Part #
MLF2012A1R5JTD25
JLCPCB Part #
C404438
Description
1.5uH 100MHz 180mΩ 45@10MHz 80mA AEC-Q200 Multilayer inductor ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS