B43454A5278M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43454A5278M000
JLCPCB Part #
C1590397
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 106.7mm 2700uF 31.7mm 450V 5000hrs@85℃ 69mΩ@100Hz 8.8A@100Hz ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS