MLF1608DR68KTD25
MFR.Part #
MLF1608DR68KTD25
JLCPCB Part #
C1329740
Description
150MHz 15@25MHz 650mΩ 680nH 70mA AEC-Q200 ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS