B43508F2337M87
MFR.Part #
B43508F2337M87
JLCPCB Part #
C1605010
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
250V 25mm 25mm 330uF ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS