MLF1608DR47MTD25
MFR.Part #
MLF1608DR47MTD25
JLCPCB Part #
C2048732
Description
100mA 15@25MHz 190MHz 470nH 500mΩ AEC-Q200 ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS