MLF1608DR33MTD25
MFR.Part #
MLF1608DR33MTD25
JLCPCB Part #
C6227212
Description
100mA 15@25MHz 230MHz 330nH 750mΩ AEC-Q200 ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS