B32912A3223M289
MFR.Part #
B32912A3223M289
JLCPCB Part #
C3297309
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 22nF 330V X1 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS