MLZ1005M1R0WT000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLZ1005M1R0WT000
JLCPCB Part #
C531288
Package
0402
Description
100mA 170MHz 1uH 350mΩ 450mA Multilayer inductor ±20% 0402 Inductors (SMD) ROHS