MLF1608DR15MTD25
MFR.Part #
MLF1608DR15MTD25
JLCPCB Part #
C2046405
Description
150nH 15@25MHz 200mA 250mΩ 350MHz AEC-Q200 ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS