B32652A4224K289
MFR.Part #
B32652A4224K289
JLCPCB Part #
C3792619
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 200V、400V 220nF ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS