MLF1608D47NMTD25
MFR.Part #
MLF1608D47NMTD25
JLCPCB Part #
C2042114
Description
100mΩ 10@50MHz 200mA 47nH 600MHz AEC-Q200 ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS