MLF1608A3R3KTD25
MFR.Part #
MLF1608A3R3KTD25
JLCPCB Part #
C2042855
Description
3.3uH 30mA 35@10MHz 550mΩ 70MHz AEC-Q200 ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS