B41692B8687Q001
MFR.Part #
B41692B8687Q001
JLCPCB Part #
C1498580
Package
Plugin,D18xL30mm
Description
-10%~+30% -55℃~+125℃ 30mm 4.1A@10kHz 5000hrs@125℃ 63V 680uF 插件,D18xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS