MLF1608A2R7JTD25
MFR.Part #
MLF1608A2R7JTD25
JLCPCB Part #
C404524
Description
2.7uH 30mA 35@10MHz 500mΩ 70MHz AEC-Q200 Multilayer inductor ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS