MLF1005G1R8JTD25
MFR.Part #
MLF1005G1R8JTD25
JLCPCB Part #
C404423
Description
1.8uH 30@10MHz 30mA 750mΩ 90MHz AEC-Q200 Multilayer inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS