MLF1005G1R2JTD25
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLF1005G1R2JTD25
JLCPCB Part #
C404421
Package
0402
Description
1.2uH 110MHz 30@10MHz 35mA 550mΩ AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS