MHQ1005PR47HT000
MFR.Part #
MHQ1005PR47HT000
JLCPCB Part #
C5798428
Description
13@100MHz 380MHz 470nH 70mA 9.6Ω ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS