B82141A1122K000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B82141A1122K000
JLCPCB Part #
C1333952
Package
Plugin,D3xL6.8mm
Description
1.2uH 160MHz 200mΩ 40@7.96MHz 700mA Color Band Inductor ±10% 插件,D3xL6.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS