MHQ1005P7N5GTD25
MFR.Part #
MHQ1005P7N5GTD25
JLCPCB Part #
C2048568
Description
120mΩ 23@250MHz 4GHz 600mA 7.5nH AEC-Q200 ±2% 0402 Inductors (SMD) ROHS