B43501C2108M80
MFR.Part #
B43501C2108M80
JLCPCB Part #
C1609668
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
1000uF 250V 30mm 45mm ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS