MHQ1005P6N8HTD25
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MHQ1005P6N8HTD25
JLCPCB Part #
C2048541
Package
0402
Description
100mΩ 23@250MHz 4GHz 6.8nH 700mA AEC-Q200 ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS