MHQ1005P6N8JTD25
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MHQ1005P6N8JTD25
JLCPCB Part #
C2044455
Package
0402
Description
100mΩ 23@250MHz 4GHz 6.8nH 700mA AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS