B32653A7104J000
MFR.Part #
B32653A7104J000
JLCPCB Part #
C3792782
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 100nF 500V、1.25kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS