MHQ1005P39NHT000
MFR.Part #
MHQ1005P39NHT000
JLCPCB Part #
C2048444
Description
1.4GHz 190mA 20@250MHz 39nH 950mΩ ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS