LQG15WZ9N5G02D
MFR.Part #
LQG15WZ9N5G02D
JLCPCB Part #
C1012739
Description
210mΩ 23@250MHz 3.3GHz 500mA 9.5nH AEC-Q200 ±2% 0402 Inductors (SMD) ROHS